Corte Rubbi 1 A True Canal-Side Experience

  • 105 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 2 μπάνια

Το διαμέρισμα Corte Rubbi 1 A True Canal-Side Experience Βενετία με 2 υπνοδωμάτια έχει θέα στην πόλη και βρίσκεται 6 λεπτά με τα πόδια από την Πλατεία του Αγίου Μάρκου. Μουσείο Παλατιού Μοτσενίγκο απέχει 1 χλμ. από το διαμέρισμα 105 τ.μ., ενώ το Μουσείο Peggy Guggenheim βρίσκεται σε απόσταση 1,1 χλμ.

Το κατάλυμα διαθέτει χώρο καθιστικού και σαλόνι, καθώς και ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει μπιντέ, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για να εξασφαλίσει την άνεση σας. Στο μπάνιο επίσης υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες.

Το διαμέρισμα Corte Rubbi 1 A True Canal-Side Experience προσφέρει στους επισκέπτες παροχές μαγειρέματος, όπως παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο.

Το διαμέρισμα βρίσκεται στην εκλεκτή τοποθεσία 8 λεπτά με τα πόδια από τον Ναό Αγίου Ζαχαρία. Η Γέφυρα της Ακαδημίας απέχει 1,2 χλμ. από το διαμέρισμα Corte Rubbi 1 A True Canal-Side Experience. Ο σιδηροδρομικός σταθμός Σταθμός Venezia Santa Lucia είναι σε απόσταση 15 λεπτών με τα πόδια μακριά.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Corte Rubbi 1 A True Canal-Side Experience Βενετία
Corte Rubbi 3 Deluxe Studio-Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Corte Rubbi 3 Deluxe Studio-Apartment

9.2
Άριστο 21 σχόλια
0 μ από το κατάλυμα
USD 646 USD 581
ανά νύχτα
Be Mate Ponte Di Rialto
Τιμή μόνο για κινητά

Be Mate Ponte Di Rialto

9.4
Άριστο 1061 σχόλια
60 μ από το κατάλυμα
USD 546 USD 491
ανά νύχτα
Ross' House 2
Τιμή μόνο για κινητά

Ross' House 2

9.6
Εξαιρετικό 71 σχόλια
70 μ από το κατάλυμα
USD 225 USD 203
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Βενετία Μάρκο Πόλο Αεροδρόμιο
    14 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Venice Santa Lucia Train Station
    1,4 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Λεωφορείο

    • Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out
    • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
    • Υπηρεσία αγοράς τροφίμων

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες
    • Φύλαξη παιδιών

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 20:00
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείας027042LOC11546,IT027042C2DQOXLP3U
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το διαμέρισμα Corte Rubbi 1 A True Canal-Side Experience;
      Το διαμέρισμα Corte Rubbi 1 A True Canal-Side Experience είναι στο κέντρο της Βενετίας, κοντά σε Βασιλική του Αγίου Μάρκου.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Corte Rubbi 1 A True Canal-Side Experience;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Corte Rubbi 1 A True Canal-Side Experience περιλαμβάνουν ΑρσεΝάΛε, Παλάτσο Γκράσι καθώς και Καναρέτζιο.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το διαμέρισμα Corte Rubbi 1 A True Canal-Side Experience;
      Η διαμονή στο το διαμέρισμα Corte Rubbi 1 A True Canal-Side Experience κοστίζει 588€.
    • Ποιους τρόπους πληρωμής δέχονται στο το διαμέρισμα Corte Rubbi 1 A True Canal-Side Experience;
      Το διαμέρισμα Corte Rubbi 1 A True Canal-Side Experience δέχεται τις εξής τρόπους πληρωμής:
      • Visa
      • American Express
    • Στο αυτό το διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα περιλαμβάνουν Trattoria Al Gazzettino και Dal Moro's Fresh Pasta to Go και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει το διαμέρισμα Corte Rubbi 1 A True Canal-Side Experience;
      Το διαμέρισμα Corte Rubbi 1 A True Canal-Side Experience είναι 105 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Βενετία Μάρκο Πόλο Αεροδρόμιο
    14 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Venice Santa Lucia Train Station
    1,4 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Corte Rubbi 1 A True Canal-Side Experience Βενετία

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο